Najlepšia 360° kamera pre realitnú kanceláriu

Hľadáte 360° kameru pre realitnú kanceláriu, s ktorou by ste dokázali natočiť virtuálnu prehliadku vo vysokom rozlíšení?

V tom prípade Vám chceme dať do pozornosti kameru Insta360 One X, ktorá je vynikajúcim pomocníkom pre každého realitného makléra.

Čo je to virtuálna prehliadka?


Virtuálna prehliadka je interaktívny digitálny priestor existujúceho miesta. Jednoducho povedané, vaši klienti si môžu prezerať nehnuteľnosť odkiaľkoľvek prostredníctvom svojho telefónu alebo počítača a získajú tak oveľa lepšiu predstvu o nehnuteľnosti, ako len z obyčajnej fotografie.
Snímanie pomocou kamery Insta360 zvládne s ľahkosťou každý a vy tak získate výhodu nad konkurenciou.

Ako si môžem vytvoriť virtuálnu prehliadku?

Virtuálnu prehliadku môže vytvoriť ktokoľvek, kto disponuje potrebným vybavením, všetko čo budete potrebovať je 360° kamera Insta360 One X, trojnožka, teleskopická tyč a software na spracovanie. Kameru Insta360 One X uchytíte na trojnožku s teleskopickou tyčou, následne ju umiestnite do prostred izby (objektu), z ktorého chcete vytvoriť 360° fotografiu a cez smartfón fotku vyhotovíte. Pri použití príslušenstva Insta360 teleskopickej tyče software automaticky tyč vymaže a nebude na fotke viditeľná. Týmto spôsobom budete pokračovať do každej miestnosti, ktorú vo virtuálnej prehliadke chcete mať. Po nasnímaní všetkých miestností je potrebné všetky snímky „pospájať“ v softwarovej aplikácii.