Najlepšia 360° kamera pre realitnú kanceláriu

Hľadáte 360° kameru pre realitnú kanceláriu, s ktorou by ste dokázali natočiť virtuálnu prehliadku vo vysokom rozlíšení?

V tom prípade Vám chceme dať do pozornosti kameru Insta360 X3, ktorá je vynikajúcim pomocníkom pre každého realitného makléra.

https://vimeo.com/313731760

Čo je to virtuálna prehliadka?


Virtuálna prehliadka je interaktívny digitálny priestor existujúceho miesta. Jednoducho povedané, vaši klienti si môžu prezerať nehnuteľnosť odkiaľkoľvek prostredníctvom svojho telefónu alebo počítača a získajú tak oveľa lepšiu predstvu o nehnuteľnosti, ako len z obyčajnej fotografie.
Snímanie pomocou kamery Insta360 zvládne s ľahkosťou každý a vy tak získate výhodu nad konkurenciou.

Ako si môžem vytvoriť virtuálnu prehliadku?

Virtuálnu prehliadku môže vytvoriť ktokoľvek, kto disponuje potrebným vybavením, všetko čo budete potrebovať je 360° kamera Insta360 X3, trojnožka, teleskopická tyč a software na spracovanie. Kameru Insta360 X3 uchytíte na trojnožku s teleskopickou tyčou, následne ju umiestnite do prostred izby (objektu), z ktorého chcete vytvoriť 360° fotografiu a cez smartfón fotku vyhotovíte. Pri použití príslušenstva Insta360 teleskopickej tyče software automaticky tyč vymaže a nebude na fotke viditeľná. Týmto spôsobom budete pokračovať do každej miestnosti, ktorú vo virtuálnej prehliadke chcete mať. Po nasnímaní všetkých miestností je potrebné všetky snímky „pospájať“ v softwarovej aplikácii.